Ελληνική Υποστήριξη Forumotion
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Είμαι Forum Founder και έχασα τον κωδικό μου

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Είμαι Forum Founder και έχασα τον κωδικό μου Empty Είμαι Forum Founder και έχασα τον κωδικό μου

Δημοσίευση από Nemo Πεμ Ιουν 14, 2012 10:52 am

Είμαι Forum Founder και έχασα τον κωδικό μου
Είμαι Forum Founder και έχασα τον κωδικό μου




Αν έχετε δημιουργήσει ένα forum στη ForuMotion και δεν μπορείτε να μπείτε ούτε στο forum σας ( με τα στοιχεία του δημιουργού ) ούτε και στα εργαλεία, τότε μπορείτε να επικοινωνήσετε με τον Nemo και συμπληρώστε τα παρακάτω στοιχεία:

Αν μπορείτε να μπείτε στο forum σας, αλλά ο κωδικός δεν λειτουργεί στα εργαλεία συμπληρώστε την παρακάτω αίτηση:

Κώδικας:
Τίτλος του μηνύματος: Ανανέωση Κωδικού
[b]Σύνδεσμος Φόρουμ:[/b]
[b]E-mail δημιουργίας του forum:[/b]

Aν έχετε ξεχάσει / χάσετε εντελώς τον κωδικό του δημιουργού και δεν μπορείτε να μπείτε ούτε στο forum, ούτε στα εργαλεία, τότε συμπληρώστε την παρακάτω αίτηση:

Κώδικας:
Τίτλος Μηνύματος: Νέος Κωδικός Δημιουργού Forum / Εργαλείων
[b]Σύνδεσμος forum:[/b]
[b]E-mail δημιουργίας του forum:[/b]

Αν έχετε χάσει τους κωδικούς για το email που χρησιμοποιήθηκε για την δημιουργία, του φόρουμ και των εργαλείων, πρέπει να επικοινωνήσετε μαζί μας συμπληρώνοντας την παρακάτω φόρμα:

Κώδικας:
[b]- Email Δημιουργίας:[/b]
[b]- Τον σύνδεσμο ( URL ) του φόρουμ:[/b]
[b]- Μία νέα ηλεκτρονική διεύθυνση για να χρησιμοποιηθεί ως email δημιουργίας:[/b]

Αν δεν θυμάστε το e-mail δημιουργίας, τότε διαβιβάστε μας κάποια τα οποία μπορεί να χρησιμοποιήσατε.
Αν χρησιμοποιειτε ένα domain αγορασμένο από τη ForuMotion, τότε διαβιβάστε μας το παλιό domain του forum σας.

Μία Σημαντική Ανακοίνωση από τη  ForuMotion

Nemo
Nemo
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας
Αριθμός Μηνυμάτων : 266
Εγγραφή : 12/06/2012

http://www.greek-support.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης