Ελληνική Υποστήριξη Forumotion
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Διαφημίσεις

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω

Διαφημίσεις Empty Διαφημίσεις

Δημοσίευση από Άρης Δευ Φεβ 18, 2013 7:04 am

Θέλησα να αγοράσω 100 credits έτσι ώστε να μη βλέπουν τα μέλη μου τις διαφημίσεις.
Πλήρωσα με κινητό ακολουθώντας βήμα προς βήμα τη διαδικασία που δείχνει ο alekoshacker εδώ http://www.parea.biz/t4132-topic.

alekoshacker έγραψε:Μετά σου δείχνει 2 επιλογές:
Στην πρώτη εάν πατήσεις επάνω σε πάω στην πληρωμή με κινητό αλλά επειδή σε κάθε χώρα δεν είναι ίδιες οι τιμές θα δεις να έχει επάνω
ψηλά μια χώρα px France μετά πατάς στο Choose your country Και κάτω χαμηλά επιλέγεις Ελλάδα και μετά σου δείχνει που να στείλεις τον κωδικό τον στέλνεις σου στέλνει μετά η forumotion ένα μήνυμα με έναν κωδικό τον βάζεις πιο κάτω και είσαι έτοιμος.

Επέλεξα Ελλάδα και μετά έβαλα τον κωδικό που μου στείλανε στο κινητό. Ο Αλέκος λέει πως μετά η forumotion στέλνει ένα μήνυμα με έναν κωδικό που θα πρέπει να βάλω πιο κάτω, όμως αυτό το μήνυμα δε μου ήρθε.
Όταν έβαλα τον κωδικό μετά την επιλογή της χώρας μου έγραψε πως η πληρωμή ήταν επιτυχής αλλά οι διαφημίσεις εξακολουθούν να εμφανίζονται.

Άρης
Μέλος

Άντρας
Αριθμός Μηνυμάτων : 7
Εγγραφή : 18/02/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαφημίσεις Empty Απ: Διαφημίσεις

Δημοσίευση από Άρης Δευ Φεβ 18, 2013 7:17 am

Το βρήκα παιδιά. Για όποιον ενδιαφέρρεται, μετά την πληρωμή πας "Διάφορα", μετά "χρήση πιστωτικών μονάδων", μετά επιλέγεις "Ads", μετά τσεκάρεις στην επιλογή που θέλεις να ξοδέψεις τις μονάδες σου και είσαι έτοιμος.

Άρης
Μέλος

Άντρας
Αριθμός Μηνυμάτων : 7
Εγγραφή : 18/02/2013

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Διαφημίσεις Empty Απ: Διαφημίσεις

Δημοσίευση από Nemo Δευ Φεβ 18, 2013 5:38 pm

Το θέμα λύθηκε & κλειδώθηκε
Nemo
Nemo
Διαχειριστής
Διαχειριστής

Άντρας
Αριθμός Μηνυμάτων : 266
Εγγραφή : 12/06/2012

http://www.greek-support.net

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή


Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης